Butas pardavimui
130000 € 3611.11 €/m²

Klaipėdos m. J. Janonio g. Palėpinis butas centrinėje miesto dalyje.
Šis butas randasi keturių butų name. Kadangi kaimynu yra labai mažai tai suteikia nuosavo namo pojūtį miesto centre. Namas yra 1925 metu statybos, pasižymi savo unikaliu dizainu ir architektūra. Renovuotas 2022 metų gale, buvo pilnai apšildytas ir renovuotas kad atitiktų A++ klase kriterijus. Pilnai perdarytas namo stogas, pastorintas stogo apšildymas, naujos kokybiškos čerpes, naujos lietaus nubėgimo sistemos, įrengta profesionali žaibo-saugos sistema kuri apsaugos jūsų turtą.
Butas pilnai renovuotas 2022 metu pradžioje nuo grindų, sienų ir lubų. Erdvus ir labai šviesus miegamojo kambarys. Yra galimybe įmontuoti sienine spinta. Virš sienines spintos padarytas mažas balkonas (ertmę). Kambarys turi keturis stoglangius, du didelius po 1metra ir 40cm ilgio ir du mažesnius po 1 metrą ilgio. Yra ir papildomas mažas langas sienoje su užtamsinta veidrodine plėvele. Kambarys turi nepriklausoma grindų šildymą nuo likusio buto erdvių, kuri galima reguliuoti pagal savo poreikius. Tai pat yra paruošta vieta atskiram oro kondicionieriui kuris butų skirtas tik šiam kambariui, nepriklausomai nuo kitu buto erdvių. Svetaine sujungta su virtuve. Svetainėje yra galimybe pajungti pastatoma modernu židinį, yra palikta prijungimo prie kamino vieta, šis butas prieš renovacija turėjo savo koklinį pečių. Įdiegtas naujas virtuvinis komplektas. Nauja elektrine virykle, nauja kriaukle tai pat naujas šaldytuvas. Šioje erdvėje yra trys stoglangiai du dideli kaip ir miegamajame po 1metra ir 40cm ilgio ir vienas mažesnis 80cm ilgio. Šis kambarys turi sumontuota nepriklausoma grindų šildymą nuo kitu kambariu, kuri galima reguliuoti pagal savo poreikius. Tai pat yra sumontuotas naujas oro kondicionierius. Visame bute apart vonios kambarį sumontuotas rudo atspalvio kaip mediena ne eilinis platus laminatas. Vonios kambarį modernios plytelės. Vonios kambarys komponuotas su į einama dušo kabina. Naujas dušo purkštuvas. Išskirtines dušo plyteles. Stikline dušo sienelę. Pakabinama spintele su kriaukle ir veidrodžiu. Tai pat pakabinamas klozetas. Vonios kambarys turi viena stoglangį ir viena sieninį langą su užtamsinta veidrodine plėvele. Stoglangis yra 1 metro 10cm ilgio. Vonios kambarys turi savo nepriklausoma nuo likusio būto grindų šildymą kuri galima reguliuoti pagal savo poreikius.
Šis butas turi pilnai perdaryta visa elektros sistema, išvedžioti nauji kabeliai, nauji šviestuvai, nauji jungikliai, nauji sieniniai kištukai ir pastatyta nauja elektros skydine su naujais automatais.
Perdarytą visiškai naujai visa santechnika. Išvedžioti nauji vamzdynai, pastatytas ir pajungtas naujas elektrinis Samsung vandens šildytuvas. Kaip minėjome anksčiau kiekviena būto erdvė turi savo nepriklausoma grindų šildymą kuri galima reguliuoti visur pagal savo poreikius. Taip yra pravestos dvi oro kondicionieriaus trasos, viena į miegamąjį ir antra į svetaine.
Šis butas buvo pirktas asmeniniams poreikiams tai pat ir visa renovacija buvo daryta kaip sau, su visais patogumais. Per visa butą buvo sumontuoti aštuoni nauji stoglangiai kad butas taptų erdvus ir gautų daug šviesos bei papildomos šilumos nuo saules spinduliu.


Skelbimo ID:

22811

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

J. Janonio g., Centras, Klaipėda

Plotas:

36 m²

Kambarių skaičius:

2

Aukštas:

3 iš 3

Pastatymo metai:

1925

Namo tipas:

Renovuotas

Šildymas:

Autonominis

Būklė:

Suremontuotas

   
 

Marina,
8 606 10615
(8 46) 411673
marina@avitera.lt, vatyc2008@gmail.com

8 685 03248

(8 46) 212831
 

 

 
Marina
Skambinti:
8 606 10615
Rašyti
pardavėjui